En İyi Android Video İndirme Uygulamaları

Android cihazlarımızdan video indirmek artık o kadar kolay ki bunun için piyasada yüzlerce uygulama bulunmakta. Ancak bu uygulamaların çoğu Google Play koşulları gereği Youtube videolarını indirmeye izin vermiyor.

Youtube videolarını indirebilen uygulamaları ise Google Play’den indiremiyorsunuz.  Bundan dolayı resmi platformlarda paylaşılamayan video indirme uygulamalarının en iyilerini sizler için listeledik.

NOT 1: Uygulamaları mobil cihazlarınıza kurabilmeniz için cihazın ayarlar bölümünden “Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver” seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir. Bunu yapmadığınız da uygulama kurulumu başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

NOT 2: Android sürümünüz 8.0 üzeri ise üstte ki notu dikkate almayınız. Uygulama apk dosyasını yüklerken sadece izin vermeniz gerekmektedir.

1) Videoder

Videoder ile hem videoları kolayca indirebilir hemde kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Youtube, Facebook, Twitter, İnstagram ve benzeri video platformlarını destekleyen bu ücretsiz uygulamayı aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

2) TubeMate

Popülaritesi yüksek android video programlarından biri olan TubeMate ile Youtube vb sitelerden videoları kısa bir sürede indirebilirsiniz. TubeMate aynı zamanda ek bir uygulaması ile beraber videoları MP3 formatında da indirmenize olanak sağlamaktadır. TubeMate uygulamasını aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

3) KeepVid

İndirme hızı bakımından diğer uygulamalara fark atan bu uygulama da bol kalite seçeneği ve toplu indirme özelliği sayesinde zamandan epey tasarruf sağlayabilirsiniz. KeepVid ile 4k video ve MP3 formatında indirme yapabilirsiniz.

4) Snaptube

Snaptube, video indirme uygulamaları arasından sade ve güzel görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Önceki uygulamalar MP3 formatında indirme sağlıyor.

5) YT3 Youtube Downloader

Adından da anlaşılacağı gibi Youtube videolarını indirmenizi sağlayan basit ve kullanışlı bir uygulama.. Videoları MP4 ve MP3 formatlarında indirebilir, izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.